Hazine Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatağı Ne Zaman Almalıyım?

Hasta Yatağı Ne Zaman Almalıyım?

Hasta yatağı almak için ilk önce hastanızın durumunu iyi analiz edip alınacak yatağın onun günlük ihtiyaçlarını karşılamada ne kadar verimli olacağı araştırılmalıdır. Burada önemli olan hasta ve bakacak kişinin rahatıdır. Örneğin yürüyemeyecek kadar problemi olan bir hasta için ona en faydalı olacak modeli seçmek önemlidir. Bu gibi durumlarda hastanın ne kadar süre yatağa bağımlı kalacağı önemli bir parametredir. Bu süre hasta yatağının kiralama yada satın alma durumunu belirler. Sıkıntılı bir rahatsızlık ya da kısa sürede iyileşme umudu var ise hasta yatağı almak tedavi süreçlerini hızlandıracağından mantıklı bir harekettir. Hastanızın sağlık durumu yatakta tedavi şeklinde ve uzun sürecekse veya felçli, yatalak, engelli biri ise kaliteli bir hasta yatağı satın almanız gerekebilir. Aslında bu ihtiyacınızla ilgili sorunlarınızı doktorunuza danışarak veya bizi arayarak karar verebilirsiniz.

Ağır hastalık geçiren ve hastanedeki tedavi sürecinden hasta yatağı vesilesiyle memnun kalan hastaların, hastaneden çıktıktan sonra aynı rahatlığı istedikleri takdirde aldıkları ya da kiraladıkları hasta yatağı evlerine de kurulum sağlanabilir. Bu gibi durumlarda hastanın durumuna göre yapılacak olan hasta yatağını satın almak yada kiralamaktır. Burada belirleyici olan hastanın tedavi sürecinde hasta yatağını ne kadar kullanacağıdır.

Kullanım süresine bağlı olarak hasta yatağını satın alma ya da kiralama yolunu seçmelisiniz. Sizin için en uygun hasta karyolasını seçmek için Hazine Medikal olarak hertürlü desteği sağlamaktayız.

İlgili Ürünler