Hazine Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Hasta Yatağı Florya

Hasta Yatağı Florya

Hasta Yatağı Florya bölgesinde satış ve kiralama hizmeti verdiğimiz medikal ürünlerdir. Hasta yatağı hastaların tedavi sürecinde evde veya hastanelerde kullandıkları karyolalardır. Hasta yatağını normal yataktan ayıran özellikleri vardır.  Bu özellikleri genel olarak değerlendirirsek hasta yatağı; başlığı olan, hastanın düşmemesi için yan korkulukları olan, baş kısmı hastanın istediği zaman oturabilmesi için hareketli olan hastanı ayaklarını vücut hizasından yukarı kaldırabilen karyolalardır.

Hasta yatağı çeşitleri manuel , iki motorlu, asansörlü, yoğun bakım hasta yatakları olarak  dört gruba ayrılır. Farklı bir şekilde sınıflandırırsak manuel ve kumandalı olarak ikiye ayırabiliriz. Şimdi yine sıra ile her yazımızda bu sınıflandırmayı kullanarak hasta yataklarını sınıflandırarak anlatalım.

Bu gün ki yazımızda Motorlu Hasta Yataklarını anlatmaya çalışacağız.

Motorlu Hasta Yatağı modelleri, kumandalı hasta Yatağı veya elektrikli hasta Karyolası diye de adlandırılabilir. Motorlu hasta karyolaları 2 motorludan başlayıp genel olarak 3motorlu ve 4 motorlu olabilirler. Manuel hasta yataklarına göre kullanımı daha kolay olmasından dolayı daha çok tercih edilir fakat fiyat olarak manuel hasta yatakları daha uygundur.

Sırada ki yazımızda İki Motorlu Hasta Yatağından bahsedeceğiz…

İhtiyaç durumunda sipariş vereceğiniz hasta yatağı Florya ilçesindeki adresinize İstanbul’da ki diğer otuz sekiz ilçede ve İstanbul dışında olduğu gibi firmamızın Şişli’de ki bayiinden size ulaştırılabilecektir. Sipariş edilmiş hasta yatağı Florya ilçesinde ki adresinize İstanbul’da ki diğer otuz sekiz ilçede olduğu gibi dört saat içerisinde ulaştırılacaktır. Şehirler arası siparişler de ise siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

İlgili Ürünler